www.kvepalai.lt

Grafo Zubovo SPA centras

SPA programos Naujas pasiūlymas
Specialūs savaitgalių pasiūlymai
Naujas pasiūlymas
Garinė pirtis ir baseinas
Masažai

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Daugiau informacijos


Kviečiame peržiūrėti šias panoramines nuotraukas: 

kiemas, kambarys, retoranas, baseinas.

Vyno rūsys.
Organizuojamos vyno rūsyje degustacijos: vyno, viskio ir tekilos.
Į degustacijas kviečiame registruotis iš anksto
info@grafozubovo.lt 

    "Grafo Zubovo“ viešbutis - restoranas  įsikūręs restauruotame XIX  amžiaus Grafo Zubovo dvare, Bubių gyvenvietėje. Šis dvaras yra įtrauktas į saugomų paveldo objektų sąrašą, jį rekonstruojant buvo išsaugotas pastato autentiškumas. Jaukus nedidelis viešbutis savo svečiams siūlo tai, ko visi labiausiai ieškome - namų šilumą ir išskirtinį dėmesį bei nepriekaištingą aptarnavimą kiekvienam svečiui. Idealiai tinka svečiams, norintiems ramiai pailsėti, gerai praleisti laiką, mėgstantiems komfortą, patogumą ir gerą bei skanų maistą.
   
     Netoliese yra kelias Šiauliai – Kelmė. Iki Šiaulių miesto tik 10 minučių automobiliu.
    Truputis istorijos
    Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad Bubiuose V a. jau gyventa. XVI a. Bubiai buvo Aukštelkų valsčiaus sodyba (viensėdija), XVIII a. II pusėje - kaimu. Bubiai pradėjo formuotis po paskutiniojo 1795 m. Lietuvos - Lenkijos Respublikos padalijimo, kai Rusijos imperatorė Jekaterina II Bubius, kaip ir visas Šiaulių apylinkes, padovanojo savo meilužiui Platonui Zubovui. Šiam mirus dvarą paveldėjo jo brolis Dmitrijus Zubovas, vėliau jo sūnus Nikolajus Zubovas.
    Plačiašakė grafų Zubovų giminės veikla Lietuvoje tęsėsi du šimtmečius – ištisą epochą. Per šią epochą Zubovai nuėjo sudėtingą metamorfozės kelią – nuo Rusijos imperinių tikslų vykdytojų iki nuoširdžių Lietuvos patriotų. Grafai Zubovai padarė daug gero Lietuvai - jie rėmė švietimą, kultūrą, o lietuviškos spaudos draudimo laikotarpiu, teikė pagalbą knygnešiams. Taip pat prisidėjo steigiant „Aušros“ muziejų. Dmitrijaus Zubovo, kuris gyveno Bubiuose, žentas Č. Liutikas buvo pirmasis muziejaus direktorius.

 

www.infoside.lt


Atvykimas
Išvykimas
Kambario tipas


Tel.: +37041430404;+37068688555
Faksas: +37041552350
El. p.: info@grafozubovo.lt

Transporto kontrolės sistema - AKIS

     © 2017 grafozubovo.lt. Visos teisės saugomos.

Sprendimas: UAB Infoside

 


www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt